Robot | Path | Permission |
GoogleBot | / | ✔ |
BingBot | / | ✔ |
BaiduSpider | / | ✔ |
YandexBot | / | ✔ |
User-agent: * Disallow: /wp-admin/ Allow: /wp-admin/admin-ajax.php |
Title | Helsingborgs äldsta auktionshus - Helsingborgs |
Description | Helsingborgs äldsta auktionshus hjälper er med att sälja era objekt till en stor kundkrets. Besök gärna våra |
Keywords | N/A |
WebSite | hbgauktionskammare.se |
Host IP | 46.16.234.36 |
Location | Sweden |
Site | Rank |
hbgdesignlab.se | 0 |
US$910
Senaste uppdateringen: 2022-08-18 07:30:13
Semrush globala rankning för hbgauktionskammare.se är 0 .hbgauktionskammare.se har ett uppskattat värde på US$910 baserat på uppskattade annonsintäkter. hbgauktionskammare.se nås av ungefär 105 unika användare varje dag. Dess webbserver finns på Sweden och har en IP-adress på 46.16.234.36. SiteAdvisor säger att hbgauktionskammare.se är säker att komma åt. |
försäljningspris | US$910 |
dagliga annonsintäkter | US$0 |
månatliga annonsintäkter | US$25 |
årliga annonsintäkter | US$302 |
Daglig unik besökare | 7 |
Obs: Alla trafik- och intäktsvärden är uppskattningar. |
Host | Type | TTL | Data |
hbgauktionskammare.se. | A | 3599 | IP: 46.16.234.36 |
hbgauktionskammare.se. | NS | 86400 | NS Record: ns2.dnshost.net. |
hbgauktionskammare.se. | NS | 86400 | NS Record: ns1.dnshost.net. |
hbgauktionskammare.se. | MX | 3600 | MX Record: 10 hbgauktionskammare-se.mail.protection.outlook.com. |
hbgauktionskammare.se. | TXT | 3600 | TXT Record: MS=ms22959743 |
hbgauktionskammare.se. | TXT | 3600 | TXT Record: v=spf1 a include:spf.protection.outlook.com ip4:46.16.234.36 include:_vsp.oderland.com -all |
Hem Sälja Värdering Köpa Aktuell auktion Om oss Kontakt Hem Sälja Värdering Köpa Aktuell auktion Om oss Kontakt Helsingborgs äldsta auktionshus Sälja på auktion Vi säljer dina objekt via Auctionet.com vilket gör att de visas för besökare i hela Sverige och även internationellt. sälja på auktion Värdering av objekt Vi utför hemvärdering av allt från enstaka objekt till hela hem och dödsbon. Inget uppdrag är för stort eller litet. få en gratisvärdering Pågående auktion Populära föremål Senast inkommet Snart slut Se alla föremål 2044577. MATTA, Sarouk/Feraghan, semiantik, 365 x 265 cm, Iran, 1800/1900-tal. Utropspris 40000 Aktuellt bud 15000 2039107. STAN WYS. Skulptur, patinerad brons på marmorsockel, signerad 2011, numrerad 1/8. Utropspris 30000 Aktuellt bud 15000 2037572. ARMBANDSUR, Omega Constellation Automatic Chronometer, stål. Utropspris 4000 Aktuellt bud 8000 2043995. SKULPTUR, simhoppare, svetsad metall, samtida, märkt People Art Gallery Paris. Utropspris 20000 Aktuellt bud |
HTTP/1.1 301 Moved Permanently Connection: Keep-Alive Keep-Alive: timeout=5, max=100 content-type: text/html; charset=UTF-8 expires: Sun, 19 Dec 2021 20:12:01 GMT cache-control: max-age=3600 x-redirect-by: WordPress location: https://hbgauktionskammare.se/ date: Sun, 19 Dec 2021 19:12:01 GMT server: LiteSpeed strict-transport-security: max-age=63072000 vary: Accept-Encoding HTTP/2 200 last-modified: Sun, 19 Dec 2021 18:48:46 GMT content-type: text/html; charset=UTF-8 cache-control: public, max-age=0 expires: Sun, 19 Dec 2021 19:12:01 GMT date: Sun, 19 Dec 2021 19:12:01 GMT server: LiteSpeed strict-transport-security: max-age=63072000 vary: Accept-Encoding alt-svc: h3=":443"; ma=2592000, h3-29=":443"; ma=2592000, h3-Q050=":443"; ma=2592000, h3-Q046=":443"; ma=2592000, h3-Q043=":443"; ma=2592000, quic=":443"; ma=2592000; v="43,46" |
# state: active domain: hbgauktionskammare.se holder: NYUNSJ5806-72771 admin-c: - tech-c: - billing-c: - created: 2002-02-28 modified: 2021-02-12 expires: 2022-02-28 transferred: 2016-01-14 nserver: ns1.nameisp.info nserver: ns2.nameisp.info dnssec: unsigned delegation registry-lock: unlocked status: ok registrar: www.NameSRS.com |